Координатор вбивць майданівця Вербицького 24 рази дзвонив депутату від “Слуги народу” під час викрадення

Володимир Маркопольский 22, Листопад 2019, 04:19 955
Координатор вбивць майданівця Вербицького 24 рази дзвонив депутату від “Слуги народу” під час викрадення

Депутат від “Слуги народу” Сергій Литвиненко в дні викрадення Луценка і Вербицкого 24 рази розмовляв по телефону з координатором титушек Щинкіним.

Інформація про це міститься в матеріалах кримінального провадження про вбивство Юрія Вербицького. Про це написав своїй сторінці у Фейсбуці Ігор Луценко.

“Пам’ятаєте такого депутата Сергія Литвиненка, який попався на кнопкодавстві, і якого я тоді дізнався як особу, чиє прізвище фігурує в матеріалах кримінального провадження щодо мого викрадення?Він довгий час керував одним зі спиртзаводів, які, як кажуть, донедавна контролював кримінальний авторитет Чеба (Олексій Чеботарьов). Чеба під час Майдану фінансував тітушок, зокрема, Крисіна, а також тих, хто викрадав нас з Вербицьким”, – написав Луценко.

Згідно з матеріалами кримінального провадження, у період з 19 по 22 січня 2014 року Литвиненко 24 рази розмовляв по телефону зі Щинкиным, якого Луценко називає “правою рукою Навчання за делікатним завданням”.

“У мене немає сумнівів, що в ті криваві ночі Литвиненко 24 рази спілкувався з бандитами виключно для того, щоб відмовити їх від недобрих справ!”- додав Луценко.

Координатор вбивць майданівця Вербицького 24 рази дзвонив депутату від “Слуги народу” під час викраденняЧлен комітету з міжнародних справ російської Ради Федерації Сергій Цеков підтримав заяву президента України Володимира Зеленського про важливість реальних результатів розслідування справ Майдану.