У керівництві Росії підтримали слова Зеленського про розслідування справ Майдану

ДУМКА 22, Листопад 2019, 00:09 314
У керівництві Росії підтримали слова Зеленського про розслідування справ Майдану

Член комітету з міжнародних справ російської Ради Федерації Сергій Цеков прокоментував заяву президента України Володимира Зеленського про важливість реальних результатів розслідування справ Майдану.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ.

“Це хороша і правильна Заява. Усі розумні люди, які хочуть знати правду, зацікавлені в адекватному розслідуванні. Цього хочуть Україна, Росія, ряд інших неангажованих країн”, – заявив він.

“Але питання в тому, чи доведе президент Зеленський це до логічного завершення. Заяви робляться правильні, але чи буде реальне і об’єктивне розслідування — велике питання”, – додав Цеков.

Він додав, що якщо дійсно будуть якісь результати в справах Майдану, Зеленського в його прагненні “можна тільки підтримати”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що пропагандист Руслан Коцаба звинуватив українську владу в розв’язуванні війни на Донбасі, а революцію Гідності назвав способом “незаконного збагачення євромайданівських бариг”.

“Незаконне збагачення і було метою цих евромайдановских бариг. А не якесь примарне європейське майбутнє, НАТО, Євросоюз тощо. Відповідно, Повсталий Донбас спробували втихомирити за допомогою танків і авіаційних бомб”, – заявив Коцаба.