Кравченко розповів про основні завдання Об’єднаних сил на Сході України

Ірина Дубровська 30, Квітень 2020, 16:53 68
Кравченко розповів про основні завдання Об’єднаних сил на Сході України

Про головні завдання на сьогодні для Об’єднаних сил розповів командувач операції Об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко в інтерв’ю.

Найперше – це зберегти життя і здоров’я як українських солдат, так і цивільного населення. А ще – ні за яких умов не допустити втрати нашої території. Усі рішення командування ОС сфокусовані на досягнення найважливішої мети – здобуття перемоги над ворогом. І щодня, крок за кроком, ми працюємо в цьому напрямку,
– наголосив Кравченко.

За його словами, найперше українській армії потрібно змусити війська Росії дотримуватись взятих на себе зобов’язань щодо режиму припинення вогню. І для цього ЗСУ мають всі необхідні засоби та добре підготовлений особовий склад. Окрім того, українські бійці будуть жорстко реагувати на провокації бойовиків.

Жоден обстріл з боку ворога не залишиться безкарним. Українські захисники надають і, в разі необхідності, будуть надавати жорстку та рішучу відповідь на кожен злочинний факт ведення вогню противником”, – додав командувач ООС.

Також генерал-лейтенант відзначив, що Об’єднані сили зберігають сьогодні контроль над ситуацією на Донбасі, і це наближує Україну до повернення тимчасово окупованих територій і повного відновлення мирного життя мешканців Донеччини та Луганщини.