Кулеба в Брюсселі заявив, що Україна більше не буде прагнути в НАТО

ДУМКА 11, Вересень 2019, 02:03 9655
Кулеба в Брюсселі заявив, що Україна більше не буде прагнути в НАТО

Віце-прем’єр-міністр з питань євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба вважає, що Україні не варто за власною ініціативою форсувати питання надання Плану дій щодо членства в НАТО.

«Всьому свій час… Я особисто сповідую дуже прагматичний підхід – я вважаю, що і в відносинах з НАТО і у відносинах з ЄС потрібно досягати того рівня, коли ми самі станемо для них незамінними. Ми не повинні стояти біля дверей і стукати в закриті двері і благати “візьміть нас”. Ми повинні працювати таким чином, щоб вони зрозуміли, що без нас вони слабкіше, ніж з нами», – заявив він під час візиту в штаб-квартиру НАТО, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Кулеби, співпраця України з НАТО має залишатися динамічною і максимально повноформатною.

Віце-прем’єр-міністр додав, що домовився «активізувати роботу спільної робочої групи з оборонної реформи Україна-НАТО».

Нагадаємо, раніше у МЗС РФ заявили, що для «вирішення комплексних проблем, що накопичилися, на Південному Сході України» українська влада повинна здійснити ряд кроків.

Про це йдеться у коментарі Департаменту інформації і друку МЗС РФ у зв’язку з взаємним звільненням осіб, утримуваних на території Росії і України.

“Для успішного вирішення комплексних проблем, що накопичилися, на Південному Сході України місцевим жителям потрібно, перш за все, відчути зміну ставлення до себе з боку Києва, яке б, в першу чергу, виражалося в припиненні обстрілів, скасуванні торгово-економічної і транспортної блокади, відновленні соціальних виплат і пенсій.