Ляшко заявив, що у Зеленського явно “дефект”, якщо він не відрізняє мирних жителів від терористів. ВІДЕО

ДУМКА 6, Липень 2019, 17:50 3092
Ляшко заявив, що у Зеленського явно “дефект”, якщо він не відрізняє мирних жителів від терористів. ВІДЕО

Лідер РПЛ Ляшко жорстко відреагував на призначення главою Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка, рідний брат якого проживає на окупованій території і підтримує донецьких терористів.

“Володимире, мій двоюрідний брат Сергій, з яким я виріс, якому я все життя допомогав, сьогодні живе у Луганську. Він до окупації служив у МНС, а після окупації зрадив присягу, перейшов на бік ворога і зараз служить терористичній організації. Це мій брат, я з ним разом виріс, але у нього є головний дефект – він зрадник. Люди на окупованих територіях, які не можуть виїхати через старість – так, це наші українці і треба зробити все, щоб їх звільнити. Але у бойовиків, які взяли до рук зброю, зрадили присягу і Україну, в них не дефект, а тавро на лобі – “зрадник”. У них українські паспорти, але за духом вони – запроданці”, – наголосив Ляшко.

Політик запевнив, що не дозволить президенту і його команді легалізувати бойовиків, яких він називає людьми без дефектів, і протягнути особливий статус для Донбасу.

“Якщо ви, Володимире, не бачите різниці між бойовиками та іншими українцями і вважаєте, що це “ділити”, то я скажу, що і у вас є дефект. Тому що для президента України будь-який бойовик, який взяв зброю, – це зрадник, який має бути притягнутий до відповідальності.

Відповідь Зеленського – сигнал для нас всіх, що вони будуть робити у новому парламенті: легалізовувати бойовиків, давати можливість цим людям ставати місцевою владою і протягувати особливий статус для Донбасу. Я зроблю все, щоб ці люди з клеймом зрадника ніколи не керували Україною”, – підсумував Ляшко.

Володимир Зеленський, бойовик зі зброєю – це зрадник!

Опубліковано Олегом Ляшком Пʼятниця, 5 липня 2019 р.