На Київщині таксист поставив на місце фанатку Путіна з Донецька

ДУМКА 4, Липень 2019, 00:54 8509
На Київщині таксист поставив на місце фанатку Путіна з Донецька

У Білій Церкві таксист відмовився везти фанатку “руского міра”, яка заявила, що вона не з України, а з так званої “ДНР”.

Про це повідомила користувач соцмережі Facebook Юлія Саво, яка стала свідком події, передає “Думка“.

Вона повідомила, що жінка, якій на вигляд було близько 60-66 років, викликала таксі. Вона планувала поїхати в санаторій “Діброва”, за що водій попросив сто гривень.

Жінка відповіла обуренням і додала, що вона не з України.

“Ви що взагалі тут в Україні офігіли, такі гроші дерти? Я ж на лікування приїхала… Я не з України, я з Донецька”, – заявила вона.

Після цього водій сказав, що не пощастить її і порадив шукати іншу машину.

На Київщині таксист поставив на місце фанатку Путіна з Донецька

Раніше повідомлялось, що у селі Лука-Мелешківська представники “Московського Патріархату” перебили сухожилля священику і пальці 61-річній парафіянці ПЦУ.

Священик ПЦУ Віктор Чверкун, намагаючись зайти в свій храм, зустрів опір з боку представників Московського Патріархату в Україні, які його захопили.

«У нас є всі документи на цей храм, він належить нашій громаді. Тому я хотів зайти, прикластися до ікон, але там вже стояли «тітушки», які захопили церкву, підкріплені «гастролерами». Почалася штовханина. Мене почали тягати за руки, порвали сухожилля, потім мене забрала швидка», — сказав священик.

Місцеві жителі відзначають, що серед нападників впізнаои заїжджих вінничан, які час від часу курсують по «проблемним» парафіями і беруть участь у провокаціях. У будівлі недільної школи було знайдено п’ять літрів самогону, яким, ймовірно, “тітушки «підтримували»тонус”.

Постраждалі звернулися в поліцію. Біля храму правоохоронці цілодобово забезпечують порядок.