На сторінці ведучої 1+1 Наталії Мосейчук витерли коментарі з критикою

ДУМКА 27, Серпень 2019, 03:48 2585
На сторінці ведучої 1+1 Наталії Мосейчук витерли коментарі з критикою

Під постом на офіційній сторінці ведучої телеканалу 1+1 Наталії Мосейчук в Facebook, в якому вона закликала до поваги до себе, честі і гідності, затерли коментарі, в яких користувачі соцести критикували її роботу.

Про це повідомляє Наталія Міщенко.

“Під постом Наталки Мосейчук про повагу до себе, честь і гідність гарненько зачищено всі неугодні пані коментарі. Зранку їх було кілька тисяч, здебільшого неприємних для самої пані, але таких, що дають оцінку їй як «чесній» і «об‘єктивній» журналістці”, – повідомила Міщенко.

І от в мене до пані Мосейчук є запитання: ви коли в соцмережах висловлюєте свою брехливу правду, ви ж маєте бути готові до будь-яких коментарів і, в тому числі, до незручних запитань? То чому ви видалили отих кілька тисяч «іншомислячих» точок зору? Чому залишили лише 200 дифірамбічних фраз? Поганою була ваша ідея писати пост про повагу, честь і гідність. Ще гіршим стало рішення про зачистку коментарів”, – зазначила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поїздку до Франції глави офісу президента Володимира Зеленського Андрія Богдана на День Незалежності України висміяли в соцмережах.

Користувачі в соціальних мережах активно і досить жорстко жартують на тему скандальної поїздки Андрія Богдана на елітний курорт у Франції в День Незалежності України.