На засіданні “Слуги народу” вирішили, що Медяник не корупціонер, оскільки пройшов “поліграф”

ДУМКА 29, Жовтень 2019, 01:35 312
На засіданні “Слуги народу” вирішили, що Медяник не корупціонер, оскільки пройшов “поліграф”

Під час засідання партії “Слуга народу” було прийнято рішення, що депутат В’ячеслав Медяник не є корупціонерів і питання про позбавлення мандата знімається.

Про це повідомило джерело, яке було присутнє на засіданні партії.

Щодо питання про можливе позбавлення депутатських повноважень нардепа “Слуги народу” В’ячеслава Медяника, зокрема через нещодавній скандал з появою його листування в мережі “Слуга народу” Медяник потрапив у скандал через листування в Раді: що про це відомо , то представник “Слуги народу” сказав, що питання знято – “депутат пройшов поліграф і є чистим”.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний обранець від фракції “Слуга народу” прямо у сесійній залі парламенту обговорював, як “вирішити питання з прокуратурою”. Медяник переписувався з особою, підписаною у його мобільному телефоні як “Саша Яровий”.

Під час засідання у Медяника задзвонив телефон, він скинув дзвінок, відкрив месенджер телеграм і написав контакту під назвою “Саша Яровий”: “Напиши, я в Раді. Ми голосуємо”. Листування на фото зафіксували журналісти.

Діалог між Медяником та Яровим:

Яровий: 1) раніше ми працювали в зв’язці з ГПУ. Нам давали прокурора виконавця – і самі йому писали, все що потрібно зробити, попередньо погодивши з Юрою (ймовірно, йдеться про ексгенпрокурора Луценка) (чи можна зараз так організувати роботу?) 2) океан/цукор уже дзвонять, запитують – що зробили за тиждень? Можна нас зістикувати з тим прокурором, на кого це розпишуть. Клієнту нічого не показати – підуть до інших. 3) організовується система лобістів (чи можна нас акредитувати в цьому русі?) І якщо у тебе щось не виходить – не соромся, говори, як є. Ми налаштовані підключатися і допомагати або посилювати позиції.

Медяник: Зелене світло є тільки у нашої юридичної фірми. І всі справи тільки через наших адвокатів. Щодо цукру сьогодні теж буду говорити. Дай мені прізвища тих, у кого справа Океану в ГП.

Яровий: Ок.

Медяник: По цукру з Трепаком (заступник генерального прокурора Руслана Рябошапки – 24 канал) поговорю.

Яровий: Ок.

Медяник: Цукор справа в НАБУ.

Подальшу розмову журналістам зафіксувати не вдалося, оскільки Медяника у сесійній залі, і він розвернувся.

За непідтвердженою інформацією, “слуга народу” спілкувався з бізнесменом із Дніпра, який перебуває у діловому контакті з нардепом.