На Житомирщині на акції протесту люди демонстративно спалили платіжки за газ. ВІДЕО

ДУМКА 31, Січень 2020, 11:12 301
На Житомирщині на акції протесту люди демонстративно спалили платіжки за газ. ВІДЕО

У місті Малин, Житомирська області, люди вийшли на акцію протесту проти необхідності окремої оплати за послуги транспортування газу.

Відповідне відео у Facebook розмістив один з організаторів акції Валентин Сербін.

У четвер, 30 січня, кілька десятків жителів міста Малин зібралися під управлінням газового господарства і демонстративно спалили платіжки за послуги з транспортування газу, що прийшли їм напередодні.

“Ось ставлення малинчан до транспортування газу! Також люди хочуть чути позицію народного депутата України Тетяни Грищенко”, – прокоментував автор відео.

Зазначимо, Тетяна Грищенко-народний депутат 9 скликання. Вона балотувалася по 66-му округу (Житомирська область) і отримала 33% голосів виборців.

Метою акції, за словами її організаторів, було привернення уваги народних депутатів і місцевої влади до рішення НКРЕКУ, яким передбачається введення окремої плати за доставку газу.

“Вимагаємо негайно скасувати постанову НКРЕКУ про так звану “абонплату за транспортування газу” як таку, яка є грабіжницькою і здирницькою. Ми самі, за свій рахунок прокладали собі газ в свої будинки і вже заплатили десятки тисяч гривень за ці підключення. Згадане рішення – це нахабний і цинічний грабіж народу”, – сказав Валентин Сербін.

Інший організатор акції, Микола Поліновський, заявив, що ця акція була попереджувальною і в майбутньому протести мають намір влаштовувати під стінами “Житомиргазу” в обласному центрі.

“Акція була під управлінням газового господарства. Зібралася ініціативна група, бо вирішили, що так терпіти більше не можна. Це платіжки, це і крапля, яка розбурхали всіх, незалежно від політичних уподобань і переконань. Сьогодні ми провели попереджувальну акцію. … І наступна акція буде в Житомирі вже під стінами “Житомиргазу”. І маю на меті, щоб такі акції були по всій Україні”, – розповів Поліновський.