У Києві з великим розмахом планують відзначити День Незалежності: подробиці

ДУМКА 20, Серпень 2019, 18:12 601
У Києві з великим розмахом планують відзначити День Незалежності: подробиці

У Києві з розмахом готуються до масштабного дійства на честь Дня Незалежності України 2019. Як відомо режисерами стали Алан Бадоєв і Олена Коляденко. У підготовці масштабного заходу задіяні п’ять оркестрів, зірки оперної сцени, 17 піаністів і народні артисти України.

«Ми повинні пам’ятати наших героїв. Тих, хто віддав свої життя за краще майбутнє для нашої країни. Символ нашого майбутнього-наші діти. Не випадково, саме вони стануть важливими дійовими особами в програмі ходи», – зазначив режисер Алан Бадоєв.

Разом з ним подія, що отримала назву «Хода Гідності» готує відомий режисер-постановник Олена Коляденко. Вона зізналася, що бюджет на урочисту програму ходи вийшов відносно невеликим. «Ми відійшли від ідеї дорогих, масштабних декорацій та спеціальних конструкцій на Майдані, змістивши акценти на реальних людей, їх вчинки, історії і долі, про яких має дізнатись уся країна», – розповіла Коляденко.

Алан Бадоєв додав: «День Незалежності – це наша з вами історія і ця історія не про силу, а про людей. Ми хочемо показати не танк, а танкіста. Не літак, а його льотчика. А разом з ними поруч вченого, лікаря, спортсмена, художника».

Режисер розповів, що в процесі підготовки програми був вражений талантами і здібностями всіх тих людей, які задіяні у події. «Ми здатні на грандіозні речі, коли об’єднуємо нашу енергію разом», – зробив висновок Бадоєв.

Інші подробиці програми стануть відомі пізніше, а в даний момент проходять щоденні репетиції. Відомо, що “хода гідності” запланована на ранок 24 серпня. Крім урочистої частини і самої ходи, в програму увійде церемонія нагородження за участю Президента України Володимира Зеленського.