Нацрада подає на телеканал “ZIK” до суду

consaidin 12, Лютий 2021, 23:49 77
Нацрада подає на телеканал “ZIK” до суду

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення розглянула результати одразу трьох перевірок телеканалу «ZIK» (ТОВ «ТРК «Нові комунікації», м. Львів), призначених йому упродовж 2020 року. Члени ради визнали виявлені факти порушень в ефірі мовника та ухвалили рішення про застосування до нього санкцій. Через відмову ліцензіата у проведенні двох перевірок ухвалено ще два рішення про звернення до суду з позовами про анулювання ліцензії на мовлення.

Про це йдеться в повідомленні на сайті регулятора, передає Думка.

Повідомляється, що сьогодні розглянули результати трьох перевірок ZIK, які підтвердили, що в ефірі звучали заклики до розв’язування агресивної війни або її пропаганда під час анонсу телемарафону “Реванш соросятні”. Каналу призначили понад 340 000 гривень штрафу. А у зв’язку з відмовою від проведення ще двох перевірок прийнято рішення звернутися в суд за анулюванням ліцензії.

Також повідомляється, що одна з перевірок стосувалась трансляції в жовтні 2020 року після зустрічі нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука з президентом Росії Володимиром Путіним в Москві. Але Нацрада не змогла здійснити її, оскільки телеканал не надав копії сітки мовлення з розподілом передач.

Нагадаємо,  санкції для “ZIK” були призначені, через поширення закликів до розв’язування агресивної війни або її пропаганди під час анонсу телемарафону «Реванш соросятні». За це телеканалу оголошено попередження та призначено штраф у розмірі 341 067,50 грн.