“Не буде ні тебе, ні нас”: Звіробій закликала армію не стояти осторонь від того, що відбувається

ДУМКА 13, Грудень 2019, 06:53 690
“Не буде ні тебе, ні нас”: Звіробій закликала армію не стояти осторонь від того, що відбувається

Ветеран АТО Маруся Звиборий закликала Збройні сили Україні не залишатися осторонь від того, що зараз відбувається в країні, оскільки це може погано закінчитися для самої армії і України вцілому.

Про це вона написала у себе в блозі.

Зокрема вона закликала військових згадати, як волонтери допомагали їй боротися за своє існування у найважчі роки.

“Армія, ти там як? В тіхом а…є? А ми тут в громком. Що робити будем, армія? Ти змогла опиратися, бо тебе обкрадену голодну народ на руках виніс, отой самий, який волонтери й добровольці.

А тепер невже ти думаєш що їх переслідування то не твоя справа? Помиляєшся. Бо не буде їх то завтра ти знову станеш обкрадена й голодна і не буде ні тебе, ні нас, ні країни.

Рубрика “Вечірній размишлізм”.

Не можна стояти осторонь. Я не за повстання. Я за порядок і справедливість. Я проти шоу, популізма і колаборантства. Точечно справедливості можна досягти. Якщо не мовчати. Звідси питання… які на..й ковзани???? Який на..й каток на місці майданівської сцени?” – написала Звіробій.

Нагадаємо, раніше ветеран АТО Маруся Звіробій заявила, що якщо волонтера, військового медика Юлію Кузьменко (позивний “Ліса”), підозрювану у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, судитимуть, вона виступить на її захист.

“Нехай розбираються адвокати, поліція… Але навіть якщо цю “Лісу” посадять, я до неї на суд теж прийду її витягувати. Що зробиш? Єдність – вона така”, – заявила Звіробій.