“Це якась маячня”: Звіробій прокоментувала результати розслідування вбивства Шеремета

ДУМКА 12, Грудень 2019, 22:08 406
“Це якась маячня”: Звіробій прокоментувала результати розслідування вбивства Шеремета

Ветеран АТО Олена Самбул (Маруся Звіробій) заявила, що якщо волонтера, військового медика Юлію Кузьменко (позивний “Ліса”), підозрювану у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, судитимуть, вона виступить на її захист.

Про це Звіробій заявила в ефірі “5 каналу”, коментуючи оприлюднений Національною поліцією аудіозапис, на якому Кузьменко обговорює можливість замаху на Звіробій або викрадення її дітей.

“Нехай розбираються адвокати, поліція… Але навіть якщо цю “Лісу” посадять, я до неї на суд теж прийду її витягувати. Що зробиш? Єдність – вона така”, – заявила Звіробій.

Вона зазначила, що не вірить у правдивість представлених на брифінгу з розслідування справи Шеремета доказів і експертиз.

“Я тільки “Пуму” (Інна Грищенко – ІФ) упізнала. Знаю її з 2014-го року. І характер її знаю. Мені не сподобалося, коли сказали, що вона “лідер”. Гиркнула на чоловіка, і це означає, що вона винна? Це маячня якась. Характер – це не показник. Якщо я попереджаю президента, що його можуть підірвати, це ще не означає, що я його хочу підірвати.

Одначе ж мені це “ліплять”. Після цього звідки у мене може бути довіра до правоохоронців, до їхніх методів і експертиз? Тому я не дуже довіряю всьому, що я побачила і почула”, – заявила Звіробій.

Крім того, Звіробій заявила, що останні дії влади спрямовані на дискредитацію українських добровольців і спроби посварити між собою волонтерів.

Як повідомлялося, вранці 20 липня 2016 року в центрі Києва було підірвано машину керівника інтернет-видання “Українська правда” Олени Притули, в якій перебував Шеремет. Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху.

12 грудня 2019 року поліція провела низку обшуків і повідомила про підозру деяким фігурантам справи. Пізніше на брифінгу з розслідування вбивства Шеремета заступник голови Національної поліції – начальник кримінальної поліції Євген Коваль повідомив, що військову медсестру Яну Дугар, волонтера і дитячого медика Юлію Кузьменко, а також музиканта і ветерана АТО Андрія Антоненка, а також подружжя Владислава та Інни Грищенків обґрунтовано підозрюють у причетності до злочину.