Піонтковський: Єрмак збрехав Волкеру, що його брат “загинув на Донбасі у громадянській війні”

ДУМКА 27, Квітень 2020, 01:10 1244
Піонтковський: Єрмак збрехав Волкеру, що його брат “загинув на Донбасі у громадянській війні”

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак скасував проведення онлайнової конференції з експертами неурядового американського аналітичного центру “Атлантична рада”.

Подробиці політолог Андрій Піонтковський (Вашингтон, США) розповів в етері програми “Студія Захід” з Антоном Борковським.

“Atlantic Council – певно, найактивніша організація із захисту України. Там працюють посли Волкер, Пфайфер, Гербст, Вершбоу. Вони починають задавати питання про політику Єрмака. На цей понеділок (20 квітня – ред.), на 10:00 ранку була призначена онлайнконференція з Єрмаком.

І я навіть на на неї записався, щоб задати Єрмаку кілька “приємних” питань. Всі зібралися і за 5 хвилин до початку оголосили, що Єрмак під якимось приводом відмовився”, – зазначив він.

Зокрема, Піонтковський збирався поцікавитися у Єрмака про наступне:

“Просто запитав би, чому він послідовно, на протязі двох років здійснює усю програму з приєднання України до ОРДЛО й чому він брехав послам Волкеру і Тейлору, показуючи їм фотографію, що це його брат, “загиблий на Донбасі” у “братовбивчій громадянській війні”.

Саме тому Єрмак “ненавидить Порошенко” та “не зможе ніколи йому пробачити” те, що він “розв’язав громадянську війну, в якій загинув його брат”.