Політолог: Влада хоче заборонити людям мати власну думку

ДУМКА 12, Вересень 2019, 18:10 1069
Політолог: Влада хоче заборонити людям мати власну думку

Нова українська влада знищує свободу слова в країні і забороняє будь-які оцінки дій владної команди.

Таку думку у себе в блозі висловив політолог Віктор Таран, передає “Думка“.

“ЗЕ команда пробила чергове дно. Ірина Геращенко позбавлена приймати участь у засіданнях за оціночне судження! Ще раз, депутат, який як політик дав оціночне судження був за це покараний!
Що ви там казали за парламентський імунітет? забудьте…. ви не маєте права на власну думку….

Такого не було ні за Кучми ні за Януковича. І да, окремий привіт тим хто каже що в країні не має диктатури, авторитаризму чи наступу на свободу слова.

Ви, експерти, журналісти, політики, розумієте що будете наступними кому слуги за свободу слова та оціночні судження закриють рот і будуть карати”, – написал політолог.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет з питань регламенту рекомендував Верховній Раді позбавити співголову фракції “Європейська солідарність” Ірину Геращенко права участі у п’яти пленарних засіданнях парламента за неетичні висловлювання.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія звернувся із заявою до комітету, у якій попросив відреагувати на неетичні висловлювання Геращенко.

Відзначається, що Геращенко порівняла народних депутатів із “зеленими чоловічками”, які захопили півострів Крим.

Водночас, зелений колір був основним у передвиборчій президентській кампанії Володимира Зеленського та партії “Слуга народу”, яка здобула більшість місць у Верховній Раді.