Регламентний комітет відмовився покарати депутатів від СН за кнопокодапоство

ДУМКА 12, Вересень 2019, 16:42 436
Регламентний комітет відмовився покарати депутатів від СН за кнопокодапоство

Про це повідомила журналіст Тетяна Ніколаєнко. За її словами, член комітету Олег Синютка, нардеп від “Європейської Солідарності”, просить завтра викликати на засідання комітету кнопкодавів.

“Слуги не хочуть, кажуть, що вони ж вибачилися. Кальченко просить Синютку подати хоча б звернення, щоб розглянути питання”, – зазначила Ніколаєнко. Раніше народного депутата-мажоритарника від партії “Слуга народу” Сергія Литвиненка спіймали на “кнопкодавстві”: 3 вересня він проголосував за іншого “слугу”, ймовірно Олександра Скічко.

Рух “Чесно” також заявило про неперсональное голосуванні депутата від партії “Слуги народу” Олени Копанчук.

Викриті в кнопкодавстві народні депутати від партії “Слуга народу” Сергій Литвиненко та Олена Копанчук публічно вибачилися за свій вчинок. Об этом сообщила журналист Татьяна Николаенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комітет з питань регламенту рекомендував Верховній Раді позбавити співголову фракції “Європейська солідарність” Ірину Геращенко права участі у п’яти пленарних засіданнях парламенту за неетичні висловлювання.

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія звернувся із заявою до комітету, у якій попросив відреагувати на неетичні висловлювання Геращенко.

Відзначається, що Геращенко порівняла народних депутатів із “зеленими чоловічками”, які захопили півострів Крим.

Водночас, зелений колір був основним у передвиборчій президентській кампанії Володимира Зеленського та партії “Слуга народу”, яка здобула більшість місць у Верховній Раді.