Порошенко прокоментував швидке навчання депутатів у Трускавці

ДУМКА 30, Липень 2019, 00:01 551
Порошенко прокоментував швидке навчання депутатів у Трускавці

Експрезидент України Петро Порошенко заявив, що нормально навчити людей працювати у Верховній Раді всього за два тижні, дуже складно, оскільки ця робота вимагає великої підготовки.

Про це Петро Порошенко заявив під час свого інтерв’ю УП, передає “Думка“.

Коли більше сотні людей не мають вищої освіти. Коли майже сотня людей були безробітними, які дуже давно не працювали, не платили податки, не мають досвіду і пройшли лише на почутті людей, що “слухайте, давайте дамо Зеленському шанс”. Навіть з весільним фотографом, навіть з безробітною нянькою. Причому я з повагою ставлюся і до фотографа, і до няньки, але від охоронця, перукаря чи водія вони теж нічим не відрізняються. Дуже важливо, що зараз вони будуть проводити навчання. Там же будуть вчити не як кнопки тиснути”, – зазначив Порошенко.

На питання, чи можна людей ванчити роботі у Верховній Раді за один тиждень, він відповів: “У нас для того, щоб навчити людей бути гарним фотографом, я вибачаюсь, скільки треба вчитись, щоб бути фотографом? Мінімум, щоб хоча би кнопки натискати? Кажуть, п’ять років. Якщо інтенсивні курси в Києво-Могилянці чи в Київській школі економіки, якби там вчили фотографів, то я думаю, що для цього потрібно не менше, ніж півроку”.

“Якщо є бажання навчитись бути депутатом за два тижні… Ми з вами, на жаль, знаємо відповідь”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що партія Володимира Зеленського “Слуга народу” розмістила своїх новообраних депутатів, які прибули на тижневий навчальний курс в Трускавець, в найдорожчий готель у місті – “Ріксос”.

Вартість проживання в номері готелю починається від 3600 грн на добу. При цьому в Трускавці є державний пансіонат, де номери дешевше.