Портнов після візиту до Зеленського назвав Рябошапку і керівництво ГПУ “гомосексуалістами”

ДУМКА 20, Листопад 2019, 04:07 1507
Портнов після візиту до Зеленського назвав Рябошапку і керівництво ГПУ “гомосексуалістами”

Заступник голови Адміністрації президента Януковича Андрій Портнов після візиту в Офіс президента запропонував “шановним гомосексуалістам Генеральної прокуратури” збиратися у в’язницю.

Про це він написав telegram-каналі.

Портнов прокоментував слова члена кадрової комісії ГПУ Олександра Леменова.

“Через ДБР Портнов намагається розплатитися з Порошенку за те, що протягом п’яти років не міг повернутися в Україну, – заявив член кадрової комісії ГПУ Леменов, обраний туди нещодавно Русланом Рябошапкой за квотою гомосексуалістів.

Шановні гомосексуалісти Генеральної прокуратури, а у вас випадково немає конфлікту інтересів, однією рукою розставляти в ГПУ кадри, а другий робити політичні заяви у справах ДБР щодо Порошенка, які залежать від вас прокурори будуть розглядати в рамках процесуального керівництва за слідством?

Може вам у в’язницю пора збиратися за здійснення тиску на слідство? Чи з вас немає попиту, тому що ви за спеціальною квотою призначені?”,- написав Портнов.

Портнов після візиту до Зеленського назвав Рябошапку і керівництво ГПУ “гомосексуалістами”

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишній заступник глави АП часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявляє про наміри зробити все можливе, щоб п’ятого президента України Петра Порошенка позбавили волі.

«Петро Порошенко, сподіваюся, вам зрозуміло сьогоднішнє рішення суду по Пашинському. Ми будемо продовжувати формувати навколо вас кримінальну повістку і пояснювати людям структуру кожного вашого злочину. Ми будемо робити все, щоб у влади не залишилося іншого виходу і ви стали таки клієнтом слідчого ізолятора», — написав він.