Правоохоронці обшукують українське представництво великої французької IT-компанії

ДУМКА 2, Жовтень 2019, 18:59 335
Правоохоронці обшукують українське представництво великої французької IT-компанії

Правоохоронні органи провели обшуки у топ-менеджменту IT-компанії Label Platform. Це українське представництво французької AdTech-компанії.

За даними AIN.UA від джерел всередині компанії, правоохоронні органи з самого ранку зайшли в будинки п’яти співробітників вищої ланки. В ході обшуку була вилучена документація, техніка і смартфони.

– Також обшук провели в одному з офісів Label Platform. У компанії кілька локацій, але про інші обшуки нічого не відомо.

-За непідтвердженими даними, причина діяльності — нібито шахрайські схеми на Forex та інших суміжних сервісах.

-В українській команді — близько 50 співробітників.

– Над справою працювали: прокурор Ярошенко В., старший слідчий Платов О.

-За неперевіреними даними, курирує розслідування Шевцов Е.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що державні облігації України в доларах США впали на тлі зростаючої політичної напруженості в ПриватБанку, що стало наслідком підпалу будинку колишньої очільниці центрального банку Валерії Гонтаревої.

Державні облігації України в доларах США впали на тлі зростаючої політичної напруженості в суперечці про націоналізацію найбільшого кредитора країни — ПриватБанку, підтримуваного МВФ, в результаті підпалу будинку колишньої очільниці центрального банку.

Найбільше збитків припало на більш тривалі облігації, ціна облігацій 2032р впали на 1,6 цента до 103,61 центів в доларах США.