Президент Школи економіки після Трускавця: “Вони не розуміють, які виклики перед ними стоять”

ДУМКА 8, Серпень 2019, 00:10 830
Президент Школи економіки після Трускавця: “Вони не розуміють, які виклики перед ними стоять”

Президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов вважає, що не всі майбутні депутати від “Слуги народу” розуміють, наскільки їм багато треба буде працювати і які виклики чекають на них.

Про це Милованов заявив в інтерв’ю “Українській правді”.

Такий висновок Милованов зробив після тижневого навчання майбутніх депутатів, яке в Трускавці провела KSE.

На його думку, не всі обрані парламентарії розуміють, що потрібно багато працювати, щоб досягти успіху.

“І не всі розуміють, наскільки великі виклики перед ними стоять щодо потенційного підкупу проросійськими силами чи олігархами. Тут я думаю, що люди, на жаль, ще не повністю усвідомлюють. Скажімо так, не всі це побачили. Це мене лякає”, – зазначив Милованов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на виборах партія “Слуга народу” обіцяла скасування депутатської недоторканності. Але зараз від 10 до 15% депутатів, що перемогли на мажоритарних округах, виступають проти цього.

Про це можливий керівник майбутньої фракції партії “Слуга народу” в парламенті Давид Арахамія заявив в інтерв’ю Радіо НВ.

Він нагадав, що партія на виборах обіцяла скасування депутатської недоторканості. За його словами, на сьогодні деякі особи, зокрема, бізнесмени, йдуть у депутати саме за недоторканністю.

Арахамія зазначає, що серед майбутніх депутатів від партії є ті, хто проти її скасування. “Їх десь 15% серед мажоритарників. Серед “списочників” таких набагато менше. А мажоритарники кажуть: “Я ж мажоритарник, це мій округ, мої люди за мене проголосували, чому я повинен бути підзвітним?”. Я думаю, що ми просто з цим будемо працювати. Нам тут дуже важлива підтримка суспільства”, – сказав він.

Говорячи про кандидатів від партії, які мають “проросійські”, “антимайданні” погляди, Арахамія зазначив, що має з ними світоглядний конфлікт.

За його словами, в основному, це мажоритарники. “Проросійський вектор не впливовий взагалі. Моя оцінка – 1%, а можливо, 2%. І це умовно проросійські – це не люди, які кажуть, що нам треба йти до Росії, а говорять “що не все так однозначно, треба розбиратися…”, – зазначив він.