При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО

ДУМКА 25, Вересень 2019, 01:36 419
При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО

У мережі активно обговорюють і жартують з приводу початку процедури імпічменту президента США Дональда Трампа, яка почалась через можливий тиск на Володимира Зеленського в телефонній розмові.

Зокрема люди жартують, що при президенті Петрі Порошенку такого не було. Крім того, люди пишуть, що американському президенту вдалося пережити на посаді президента доповідь Мюллера та інші політичні потрясіння, проте телефонна розмова з Зеленським може поставити крапку на його Президентстві.

Наводимо Вашій увазі добірку приколів з мережі:

При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО

При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО При Порошенку такого не було: у мережі активно жартують з приводу імпічменту Трампа. ФОТО

Нагадаємо, раніше політолог Павло Нусс заявив, що президент Володимир Зеленський втягнув Україну в грандіозний міжнародний скандал, який може обернутися справжньою катастрофою для країни.

“Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі оголосила про початок процедури імпічменту Дональду Трампу за результатами розслідування телефонного дзвінка Трампа Зеленському, під час якого нібито Трамп наполягав на розслідуванні діяльності Байдена і його сина. Втретє за сьогодні повторюю це слово – катастрофа. В даному випадку, Україна втягнута в гучний міжнародний скандал саме з вини самого Зеленського, на якого, як виявилося, було і залишається легко натиснути”, – зазначив він.

Нусс заявив, що після публікації стенограми розмови Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа всім стане зрозумілий “рівень нікчемності” українського президента.