Придурок, ідіот та недодепутат: “Слуги народу” пересварились між собою через гроші. ВИДЕО

ДУМКА 20, Грудень 2019, 03:58 452
Придурок, ідіот та недодепутат: “Слуги народу” пересварились між собою через гроші. ВИДЕО

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Ігор Фріс відреагував на слова колеги по фракції Володимира Тимофійчука, який раніше заявив, що Фріз замішаний в корупційних схемах.

На своїй сторінці в Facebook Фріз назвав Тимофійчука “недодепутатом”, “ідіотом” і “придурком” і заявив, що буде піднімати у фракції питання про притягнення Тимофійчука до дисциплінарної відповідальності.

“Коли ти закінчуєш аналізувати законопроекти о 00:22 і бачиш ролик в YouTube, де твій колега недодепутат-ідіот, приділяє тобі 10 хвилин свого дорогоцінного часу, обговорюючи при цьому матом твої особисті і професійні якості, і дає оцінку твоїй роботі в законодавчому органі.

На думку спадає, все таки внести зміни до Закону Про вибори народних депутатів, щодо перевірки кандидатів у нарколога і психіатра.

Я ж у свою чергу, буду ставити питання на фракції, щодо вирішення питання про дисциплінарну відповідальність цього недодепутата і можливість його виключення з членів фракції СН”, – заявив Фриз.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народний депутат від партії “Слуга народу” Володимир Тимофійчук розповів, що його ображає критика в соціальних мережах і натякнув, що його колега замішаний в корупційних схемах.