Пристайко заявив, що Україна погодилася на “формулу Штайнмайєра”

ДУМКА 18, Вересень 2019, 16:13 792
Пристайко заявив, що Україна погодилася на “формулу Штайнмайєра”

Глава МЗС Вадим Пристайко заявив, що дав згоду на застосування “формули Штайнмайєра” для врегулювання ситуації на сході України.

Про це він повідомив під час спільного засідання комітетів Верховної Ради з питань європейської інтеграції та комітету у закордонних справах, передає hromadske.

Пристайко зазначив, що свою згоду на реалізацію «формули Штайнмайера» дав під час зустрічі дипломатичних радників лідерів країн Нормандського формату 2 вересня.

“Ми домовилися про формулу Штайнмаєра і я дав згоду. Закон про особливий статус набуває чинності на момент проведення виборів, а остаточно вступає в силу після рішення БДІПЛ ОБСЄ про визнання результатів виборів», — сказав міністр.

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента України Андрій Богдан заявляв, що у питанні видачі Росії бойовика Володимира Цемаху українська влада керувалися інтересами своєї країни, а не Нідерландів.

«Коли ми зустрічаємося з європейськими політиками, вони кажуть, що захищають інтереси свого населення, своєї країни, свого майбутнього. Вибачте, а кого ми повинні захищати? Інтереси Нідерландів? У них бізнес з Росією. У них дуже тісні відносини, спільні якісь політичні погляди, у них є, на що міняти Цемаха », – сказав Богдан.