Богдан про видачу Цемаха: А кого ми повинні захищати? Інтереси Нідерланди?

ДУМКА 16, Вересень 2019, 21:55 431
Богдан про видачу Цемаха: А кого ми повинні захищати? Інтереси Нідерланди?

У питанні видачі Росії бойовика Володимира Цемаху українська влада керувалися інтересами своєї країни, а не Нідерландів.

Про це в інтерв’ю «ВВС News Україна» заявив глава Офісу президента України Андрій Богдан.

«Коли ми зустрічаємося з європейськими політиками, вони кажуть, що захищають інтереси свого населення, своєї країни, свого майбутнього. Вибачте, а кого ми повинні захищати? Інтереси Нідерландів? У них бізнес з Росією. У них дуже тісні відносини, спільні якісь політичні погляди, у них є, на що міняти Цемаха », – сказав Богдан.

Також він зазначив, що Нідерланди – один з основних бенефіціарів будівництва «Північного потоку – 2».

«Нідерланди оголошували референдум про підписання з нами Угоди про асоціацію, Нідерланди одні з основних лобістів ідеї повернення Росії в ПАРЄ», – заявив глава Офісу президента.

Нагадаємо, раніше командир підрозділу Олександр Старина, розвідник, який брав участь в спецоперації із захоплення екс-бойовика Володимира Цемаха, вважає, що передача Росії підозрюваного в причетності до трагедії рейсу МН-17 і розведення військ на Донбасі — це ланки одного ланцюга.

Таким чином військовослужбовець відреагував на питання про те, чи зачепив його факт звільнення колишнього бойовика «ДНР».

«Розумієте, є такий момент, говорять про ціну яка заплачена за його вивід. Загинув мій товариш бойовий, з яким ми з 14-го кожен день. Інший товариш отримав травму. Питання навіть не в тому що була заплачена така ціна. Ми знаємо заради чого ми знаходимося тут. Ми знаємо, що з нами може статися, в будь-який момент.

Суть не в цьому була, суть для нас для всіх. Ми бачимо, що тут відбувається в районі — це розведення військ. Бачимо видачу Цемаха, це все ланки одного ланцюга, які ведуть на жаль не просто до миру, а як було вже сказано, до капітуляції. І ось це ось дійсно нас дуже сильно хвилює”, – сказав він.