Разумков закликав депутатів не “задовольняти фізіологічні потреби” у Верховній Раді

ДУМКА 3, Жовтень 2019, 17:59 1398
Разумков закликав депутатів не “задовольняти фізіологічні потреби” у Верховній Раді

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков попросив депутатів не їсти, курити і “задовольняти фізіологічні потреби” в сесійній залі.

Про це він сказав під час перерви між розглядом законопроектів.

“Зал Верховної Ради – це не їдальня, це не місце для куріння, в тому числі “айкос”. Я не бачив у залі табличок “айкос-френдлі”. Так само я звертаюся до всіх: в залі Верховної Ради не потрібно задовольняти інші фізіологічні потреби”, – сказав Разумков.

Це останнє зауваження було натяком на відео, що з’явилося напередодні, з депутатом Іллею Ківою з проросійської фракції ОПЗЖ, на якому його відобразили, коли він чіпав себе за пах.

Крім того, 2 жовтня у залі засідання парламенту був помічений депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубинський, який їв під час засідання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після прийняття українською стороною документа під назвою «формула Штайнмайера» Україну охопили масштабні акції протестів.

Так, група присутніх під будівлею офісу президента України активістів почала скандувати кричалку, яка серед українців закріпилася щодо головного світового агресора Володимира Путіна.

Крім фрази «Зе х**ло», активісти також скандували «Зелю геть», «Зелю на палю», а також «Ні капітуляції». Під стінами Офісу президента України також були присутні співробітники поліції, які спостерігали за збереженням правопорядку.