“Зе-ла-ла-ла”: протестувальники під ОП заспівали Зеленському інтерпретацію пісні про Путіна. ВІДЕО

ДУМКА 3, Жовтень 2019, 00:40 473
“Зе-ла-ла-ла”: протестувальники під ОП заспівали Зеленському інтерпретацію пісні про Путіна. ВІДЕО

Після вчорашнього прийняття українською стороною документа під назвою «формула Штайнмайера» Україну охопили масштабні акції протестів.

Зокрема, акції проходять в таких обласних центрах, як Київ, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Чернігів.

У столиці Української держави Києві активісти протестувальники проти “формули Штайнмаєра” почали співати пісні про українського президента Володимира Зеленського, наспівуючи відому кричалку про Путіна.

Так, група присутніх під будівлею офісу президента України активістів почала скандувати кричалку, яка серед українців закріпилася щодо головного світового агресора Володимира Путіна.

Крім фрази «Зе х**ло», активісти також скандували «Зелю геть», «Зелю на палю», а також «Ні капітуляції». Під стінами Офісу президента України також були присутні співробітники поліції, які спостерігали за збереженням правопорядку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Російській Федерації вважають “серйозним успіхом” для себе те, що Україна погодилася на імплементацію “формули Штайнмайєра”.

Зкрема, російський сенатор Олексій Пушков заявив: “Україна підписала «формулу Штайнмайера» по Донбасу, що відкриває шлях до зустрічі в «нормандському форматі». Всі умови, к-ті висунула Москва для її проведення, узгоджені. Наш серйозний успіх. Зустріч, перша з 2016 р., може призвести до помітного зрушення у відносинах з Європою”.