Ресторан “слуги народу” Тищенка працює в центрі Києва, незважаючи на карантин. ВІДЕО

ДУМКА 27, Квітень 2020, 21:55 6337
Ресторан “слуги народу” Тищенка працює в центрі Києва, незважаючи на карантин. ВІДЕО

Журналісти помітили, як в ресторан приїжджали нардепи Яценко, Кабанов, Арсенюк і Негулевський, заступник Голови ВП Трофімов, співробітник “Метінвесту” Кисіль і пов’язаний з Коломойським підприємець Куфтирьов.

Мова про це йде в розслідуванні журналістів програми “Наші гроші”.

Журналісти встановили чергування біля розташованого в центрі Києва ресторану “Велюр”. Депутат СН Микола Тищенко раніше називав себе господарем закладу, це ж підтверджують і його теперішні відвідувачі, хоча формально ресторан записаний на інших людей.

Біля нібито закритого через карантин ресторану регулярно паркуються дорогі автомобілі. Частина відвідувачів заходять в “Велюр” через чорний хід, частина — через центральний, але в такому випадку пропускають тільки тих, кого впізнав офіціант.

Так, в “Велюрі “одночасно перебували нардеп 3х скликань Антон Яценко, якого журналісти називають “хрещеним батьком тендерної мафії”, колишній сценарист” Кварталу-95″, А тепер депутат СН Олександр Кабанов, пов’язаний з Коломойським підприємець Павло Куфтирьов, співробітник” Метінвесту ” Ахметова Віталій кисіль.

На прохання прокоментувати візити в “закритий ” ресторан депутати відреагували по-різному.

“Я не буваю в ресторанах вже давно… Ви помиляєтеся. Без поняття, ви помиляєтеся, ще раз кажу”, – сказав Яценко.

“Я до Колі приїжджав Тищенко, це ж його ресторан. Але ми з ним у дворі розмовляли. Всередину заходив, так. З Киселем зустрічався. Ну, ми знайомі з ним. Так ресторан-то і не працює. Ну, мені ж з Колею треба, ну, господар ресторану”, – пояснив Кабанов.

“Я міг забрати їжу там. Я замовляю там їсти і забираю там їсти завжди”, — пояснив депутат СН Негулевський. При цьому на відео помітно, що з ресторану він виходить у супроводі Миколи Тищенка і з порожніми руками.

Сам Тищенко коментувати те, що відбувається в ресторані відмовився. “Це питання не до мене”, – сказав він.