Родичі Героїв Небесної сотні заявили, що Богдан захищає вбивць їхніх дітей

ДУМКА 4, Липень 2019, 22:18 2633
Родичі Героїв Небесної сотні заявили, що Богдан захищає вбивць їхніх дітей

Родичі загиблих під час Революції гідності героїв Небесної сотні обурилися через заяви глави Офісу президента Андрія Богдана, що протести проти реєстрації кандидатом в народні депутати екс-глави Адміністрації президента Януковича Андрія Клюєва – політична акція.

Про це йдеться в заяві, опублікованій в Facebook.

“Ми, рідні загиблих героїв Небесної сотні під час Революції гідності, глибоко обурені заявами глави Офісу президента Андрія Богдана, який сьогодні захищає вбивць наших дітей і чоловіків. Який вважає, що боротьба проти сепаратистів – це “передвиборчий піар”, – сказано в заяві.

Родичі загиблих на Євромайдані підкреслили, що “Клюєв-це не просто сепаратист”.

“Це злочинець, який повинен сидіти на лаві підсудних разом з [екс-президентом України Віктором] Януковичем за страшні злочини проти народу України. Клюєв і такі, як він, зрадили свою батьківщину, принесли в Україну війну і смерть. І це – очевидні речі, які не потребують ні доказів, ні обговорень. Ми можемо прийти до вашого нового офісу, щоб подивитися вам в очі, але ви свої навряд чи зможете підняти і подивитися наші”, – йдеться у зверненні.

Вони запропонували Богдану прийти до родичів загиблих під час Революції Гідності, до поранених бійців і подивитися їм в очі.

“Подивіться в їхні очі. По який бік фронту ви знаходитесь, пане Богдане? Ми ніколи не змиримося з тим, щоб вбивці, відсидівши п’ять років у Москві, тепер повернулися в Україну і називалися народними депутатами. Це плювок в очі народу! Це цинічне знущання над народною пам’яттю. І запам’ятайте, пане Богдане, Майдан виносив усіх ворогів України. Не робіть так, щоб виніс і вас”, – зазначили родичі героїв Небесної сотні.