Рябошапка: Порошенко не любив і переслідував Богдана

ДУМКА 6, Листопад 2019, 00:34 871
Рябошапка: Порошенко не любив і переслідував Богдана

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка заявив, що п’ятий президент України Петро Порошенко ворогував з нинішнім главою офісу президента Андрієм Богданом.

Про це він заявив під час свого інтерв’ю.

«Богдан був одним з тих, кого дуже не любив Петро Олексійович. Навіть певний час переслідував», – сказав глава ГПУ.

За його словами, Богдана переслідували, коли той був адвокатом лідера партії “УКРОП” Геннадія Корбана і олігарха Ігоря Коломойського.

Рябошапка підтвердив, що глава ОП фігурує у провадженні ГПУ, яке розслідується з 2015 року.

“Я знаю, що Андрія Богдана допитували в одному з проваджень. Це було близько чотирьох років тому. Що з цим виробництвом, знають тільки слідчі і прокурори», – сказав генпрокурор, додавши, що не має наміру втручатися.

Генеральна прокуратура звільнила слідчого, який розслідував справу про можливу причетність голови Офісу президента Андрія Богдана до розтрати 32 млн гривень держкоштів.

Про це в інтерв’ю сказав колишній начальник управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк.

“Слідчого у цій справі звільнили одним із перших, і це такий серйозний аргумент, що вони таким незаконним способом хочуть захиститися від кримінального переслідування”, – повідомив він.

Горбатюк зазначив, що Богдана було допитано у цій справі і він зараз фігурує в ній як свідок.

Розслідування справи заблоковано, оскільки керівництво Генпрокуратури відмовляється підписувати проєкти підозр суддям, що фігурують у цьому кримінальному провадженні.