Рябошапка: У слідства немає достатньо доказів у справі Шеремета для передачі до суду

ДУМКА 30, Січень 2020, 15:30 949
Рябошапка: У слідства немає достатньо доказів у справі Шеремета для передачі до суду

Для передачі до суду справи за звинуваченням виконавців та організаторів вбивства журналіста Павла Шеремета потрібні додаткові докази, вважає генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

“Мені здається, що на даний момент повинні бути зібрані додаткові докази, щоб справа могла бути передана до суду, оскільки зібраного обсягу доказів недостатньо”, – сказав Рябошапка в інтерв’ю.

Генпрокурор звернув увагу на те, що розслідування не зупиняється на етапі, коли людям повідомляють про підозру, додаткові докази повинні збиратися і згодом.

“Щоб зібрати додаткові докази, що підтверджують або спростовують провину цих людей – а ми повинні рухатися в обох напрямках – підготовлені письмові вказівки прокурорів слідству і відповідно встановлені терміни розслідування. Будемо стежити за виконанням цих вказівок”, – підкреслив Рябошапка.

Генпрокурор уточнив, що процесуальні рішення прокурорів у цій справі будуть залежати від того, яким чином ці вказівки будуть виконані, чи будуть зібрані додаткові докази.

Відповідаючи на питання про те, чи можна вийти на замовників цього злочину, Рябошапка сказав:

“Це наше завдання-рухатися далі і встановити людей, які не тільки організовували виконання вбивства, а й тих, кому, власне, це було вигідно, хто все це замовив, – без цього розслідування буде неповноцінним”.