“Риторика бидла часів Януковича”: у соцмережах обурені постом Богдана про “порохоботів”

ДУМКА 26, Серпень 2019, 16:32 1411
“Риторика бидла часів Януковича”: у соцмережах обурені постом Богдана про “порохоботів”

У коментарях під постом голови Офісу президента Андрія Богдана, в якому він закликав “порозоботов заспокоїтися”, користувачі Facebook віразили своє обурення у зв’язку зі стилем спілкування з громадянами.

Так люди вважають, що глава Офісу президента не повинен опускатися до “риторики бидла”.

Користувачі соцмережі пишуть, що такий стиль нагадує депутатів Партії регіонів у 2010 році, після того, як Віктор Янукович виграв президентські вибори. Тоді нове керівництво країни теж вело себе нахабно і розв’язано, проте після цього настав 2013 рік і Революція Гідності.

“Риторика бидла часів Януковича”: у соцмережах обурені постом Богдана про “порохоботів” “Риторика бидла часів Януковича”: у соцмережах обурені постом Богдана про “порохоботів” “Риторика бидла часів Януковича”: у соцмережах обурені постом Богдана про “порохоботів” “Риторика бидла часів Януковича”: у соцмережах обурені постом Богдана про “порохоботів” “Риторика бидла часів Януковича”: у соцмережах обурені постом Богдана про “порохоботів”

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що журналісти зафіксували керівника Офісу Президента Андрія Богдана і відомого київського забудовника Андрія Вавриша на весіллі “смотрящого” за Мін’юстом Андрія Довбенка. Андрій Богдан відзначив, що ” у вільний від роботи час, він їде куди хоче”.

“Хочу на весілля в Сан-Тропе, хочу на фронт в Пески”, – написав голова ОПУ Андрій Богдан на Facebook.

Богдан оприлюднив також фото, розміщені у Facebook наприкінці серпня 2015 року з поїздки у Піски. У публікації йшлося про доставку українським військовим спецтехніки, спеціальних мап та харчів. На кількох фото Богдан позує зі зброєю в руках.

Принципово – не красти (но цього Вам не понять),
– написав Богдан.
Весілля Андрія Довбенка та юристки Ганни Огренчук і справді святкували в Сан-Тропе, що на півдні Франції. Богдан прибув на весілля 22 серпня Андрій Богдан пропустив святкування Дня Незалежності: причини , коли молодята влаштовували так зване “пре-паті”.

Третій день святкувань припав на День Незалежності. І поки в Києві відбувалися урочисті події з нагоди святкування Дня Незалежності, керівник Офісу Президента Андрій Богдан відпочивав на приватній яхті.