“Самі винні”: Геращенко назвала причину великої поразки на виборах

ДУМКА 23, Липень 2019, 20:41 1140
“Самі винні”: Геращенко назвала причину великої поразки на виборах

Демократичні сили могли не зазнати такої великої поразки на виборах, якщо б змогли об’єднати сили на мажоритарних округах, а не висували від кожної партії власну кандидатуру.

Таку думку висловила народний депутат, віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко, передає “Думка“.

Вона нагадала, що на багатьох округах представники демократичних сил програли партії влади лише кілька сотень голосів. Геращенко впевнена, що результати виборів були б кращими, якби демократичні сили заздалегідь домовилися і висували по одному загальному кандидату в кожному окрузі.

“На деяких мажоритарних округах кандидати від демократичних партій програли висуванцям партії влади по кількасот голосів… Найбільша помилка, що розпорошили голоси і не домовилися не висувати на округах кандидатів одне одному в піку. Я закликала домовитися, навіть на фініші кампанії , публічно, навіть і ефірах ТБ . Це був би такий сильний і мудрий крок … В результаті скільки сильних і фахових людей залишилися поза парламентом-і від ЄС, і від Голосу, і самовисуванців. А могло бути інакше”, – зазначила Геращенко.”, – зазначила Геращенко.

Нагадаємо, раніше Сергій Рахманін заявив, що кум російського президента Володимира Путіна Віктор Медведчук почав “працювати” з низкою політиків з партії “Слуга народу” ще на стадії передвиборчої кампанії.

Він зазначив, що президенту Володимиру Зеленському слід сильно постаратися, щоб депутати його партії працювали над втіленням його ідей і програми, оскільки може скластися ситуація, коли представники “Слуги народу” будуть працювати на іншу політичну силу.

Рахманін заявив, що у нього є інформація про те, що Віктор Медведчук почав “працювати” з окремими кандидатами від партії “Слуга народу” ще на стадії передвиборчої кампанії.

“Віктор Медведчук почав працювати з деякими кандидатами від «Слуги народу» ще на рівні виборчої кампанії”, – сказав він.