Савченко заявила, що знову поїде до бойовиків в ОРДЛО. ВІДЕО

Володимир Маркопольский 9, Липень 2019, 01:34 347
Савченко заявила, що знову поїде до бойовиків в ОРДЛО. ВІДЕО

Народний депутат Надія Савченко планує здійснити поїздку на окуповану територію Донецької області.

Про це вона повідомила в інтерв’ю виданню “Новости Донбасса”.

За її словами, вона хоче вирушити туди як кандидат в депутати на позачергових виборах Верховної Ради, які відбудуться 21 липня.

Савченко розповіла, що вже отримала одну з двох перепусток через лінію розмежування. Цей документ їй видали у штабі операції Об’єднаних сил.На другу перепустку, яку вже видає СБУ, вона ще чекає.

За словами кандидатки, таку поїздку запланувала не лише вона.

“Ми замовили всі довідки (перепустки) на трьох кандидатів – Савченко Віру (сестра Надії), Проторченко Тетяну (заступниця голови партії “Суспільно-політична платформа Надії Савченко”) і Надію Савченко, і ми чекаємо 10 днів”, – сказала Савченко.

Вона пояснила, що замовили документи на початку минулого тижня, тож чекати лишилося недовго, і вони ще можуть встигнути здійснити подорож до виборів.

Депутатка розповіла, що вже мала таку перепустку від СБУ у 2016-2017 роках, але потім термін її дії сплив.

Раніше повідомлялося, що Збройними силами України успішно ліквідовано російського терориста Романа Захарченка із Макіївки.

Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ( з позивним “Штірліц”) повідомив про знищення бойовика, учасника російських окупаційних військ на захопленому Донбасі Романа Захарченка.Стало відомо, що 7 липня 2019 року українські військовослужбовці ліквідували російського терориста “ДНР”.

Пізніше було установлено, що ним виявився Захарченко Роман із Макіївки, який і поповнив “бригаду 200”.