Ще один “кварталівець” призначений радником секретаря РНБО

ДУМКА 23, Жовтень 2019, 12:58 546
Ще один “кварталівець” призначений радником секретаря РНБО

Депутат від президентської партії “Слуга народу” Максим Ткаченко, який раніше був керівником компанії “Квартал-концерт”, став радником секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення Донбасу.

Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на пресслужбу депутата.

“В першу чергу, бачу свою роль в консультуванні секретаря РНБО з соціально-гуманітарних питань підконтрольної Україні території. Саме ця робота буде в унісон з моєю роботою в комітеті Верховної Ради з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій”, – вважає Ткаченко.

Ткаченко закінчив Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля, а також Луганський національний університет Тараса Шевченка.

До 2014 року проживав в Луганську, де керував компанією “Майстер-шоу”, що займалася організацією гастролей відомих артистів.

Він також був концертним директором співачки Тіни Кароль Очолював команду президента Володимира Зеленського на президентських виборах в Луганській області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комік і шоумен Сергій Сивохо призначений радником секретаря РНБО з питань реінтеграції та відновлення Донбасу.