“Щоб не йшов дим”: у Запоріжжі до приїзду Зеленського зупинили заводи. ФОТО

ДУМКА 18, Липень 2019, 16:15 1200
“Щоб не йшов дим”: у Запоріжжі до приїзду Зеленського зупинили заводи. ФОТО

На честь прибуття президента Володимира Зеленського до Запоріжжя, заводи чомусь перестали диміти. З усіх наявних труб, дим йшов лише з двох.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає “Думка“.

У повідомленній вказується, що сьогодні Володимир Зеленський перебуває в Запоріжжі, зустріч з журналістами та керівництвом міста та області має у декількох локаціях, перша – Дніпровська ГЕС, а точніше там, де огляд заводів, які щоденно труять людей найкращий.

На зустрічі з президентом був присутній і міський голова Володимир Буряк, журналісти Форпост скористалися нагодою і запитали, в честь чого городяни отримали право дихати? Відповів, що не знає, напевно так вітер дме.

Місцеві жителі відзначають, що під час перебування Зеленського в місті, з труб заводів перестав йти дим.

“Щоб не йшов дим”: у Запоріжжі до приїзду Зеленського зупинили заводи. ФОТО

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над тим, аби скасувати комунальні тарифи малозабезпеченим пенсіонерам за 70 років.

Про це він розповів в інтерв’ю, яке було опубліковане на Youtube-каналі Зе!Президент.

Є ідея, зараз дуже складно про неї говорити, але ідея дуже креативна. Зараз знаходять хлопці наші економічну модель, як людям, яким за 70 років, коли вже людина не може, вона не тільки на пенсії, але й фізично не може працювати, і вона вже достатньо працювала на країну по 40-50 років, як цій людині не сплачувати комуналку. Я дуже хочу, саме ті люди, які малозабезпечені. Я думаю, що у нас вийде, я дуже хочу”, – зазначив Зеленський.

За його словами, він також прагне знизити тарифи в Україні, однак для цього потрібен уряд. Зеленський підкреслив, що МВФ та Світовий банк не проти цього, однак вони прагнуть зрозуміти, за рахунок яких коштів відбуватиметься це зниження.

У мережі люди одразу зазначили, що такі ініціативи можуть привести до великих корупційних схем, коли квартири почнуть переписувати на пенсіонерів, яким за 70 років, щоб не сплачувати за комунальні послуги.

В Україні є досить багато людей, котрі володіють великою кількістю квартир і така ініціатива буде їм на руку, оськільки тоді можна буде переписати ці квартири на родичів, яким за 70 років і не сплачувати комуналку.