У Зеленського готують ініціативу, яка дозволить здійснювати масштабні корупційні схеми

ДУМКА 18, Липень 2019, 01:01 1012
У Зеленського готують ініціативу, яка дозволить здійснювати масштабні корупційні схеми

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над тим, аби скасувати комунальні тарифи малозабезпеченим пенсіонерам за 70 років.

Про це він розповів в інтерв’ю, яке було опубліковане на Youtube-каналі Зе!Президент.

Є ідея, зараз дуже складно про неї говорити, але ідея дуже креативна. Зараз знаходять хлопці наші економічну модель, як людям, яким за 70 років, коли вже людина не може, вона не тільки на пенсії, але й фізично не може працювати, і вона вже достатньо працювала на країну по 40-50 років, як цій людині не сплачувати комуналку. Я дуже хочу, саме ті люди, які малозабезпечені. Я думаю, що у нас вийде, я дуже хочу”, – зазначив Зеленський.

За його словами, він також прагне знизити тарифи в Україні, однак для цього потрібен уряд. Зеленський підкреслив, що МВФ та Світовий банк не проти цього, однак вони прагнуть зрозуміти, за рахунок яких коштів відбуватиметься це зниження.

У мережі люди одразу зазначили, що такі ініціативи можуть привести до великих корупційних схем, коли квартири почнуть переписувати на пенсіонерів, яким за 70 років, щоб не сплачувати за комунальні послуги.

В Україні є досить багато людей, котрі володіють великою кількістю квартир і така ініціатива буде їм на руку, оськільки тоді можна буде переписати ці квартири на родичів, яким за 70 років і не сплачувати комуналку.