Штаб ООС перестав пускати журналістів до бійців, щоб приховати їхні реальні настрої. ВІДЕО

ДУМКА 26, Вересень 2019, 00:18 1580
Штаб ООС перестав пускати журналістів до бійців, щоб приховати їхні реальні настрої. ВІДЕО

Штаб ООС намагається приховати справжні настрої українських бійців і жителів прифронтових населених пунктів.

Про це пише у Facebook журналіст Олександр Махов.

«Є підозра, що штаб Операції об’єднаних сил / Joint Forces Operation і Віктор Шубець навмисно коригує картинку для телевізора з реальної ситуації на фронті. Картинка, яку намагається створити штаб ООС така — українська армія нікуди не просувається, а думка звичайних бійців в окопах і жителів прифронтових населених пунктів по розведенню — некоректна», – зазначив він.

За словами журналіста, після виходу сюжету з Золотого (де має відбутися розведення сторін), в якому бійці і місцеві жителі висловлювалися проти розведення — на цю ділянку фронту (позиції армійців) повністю закрили доступ для журналістів на невизначений термін.

Також він стверджує, що після виходу сюжету на «ТСН» про просування бійців на околиці окупованій Горлівки — на цю ділянку фронту теж повністю закрили доступ для журналістів на невизначений термін.

Крім того, за словами Махова, командувач ООС Володимир Кравченко з початку своєї роботи на цій посаді ухиляється від зустрічі з воєнкорами центральних телеканалів. При цьому з проханням про зустріч воєнкори неодноразово зверталися через прес-службу штабу ООС.

Журналіст також зазначив, що заходи, які проводяться на території проведення ООС з участю Кравченко запрошуються лише окремі телевізійні групи телеканалів.

«Тема «розведення сторін» активно обговорюється в окопах серед бійців і серед жителів прифронтових населених пунктів — Зайцево, Золоте та інші. Але замість роз’яснень — ігнорування», – написав він.