Штаб ООС почав замовчувати загибель українських воїнів

ДУМКА 16, Серпень 2019, 15:46 1618
Штаб ООС почав замовчувати загибель українських воїнів

У зоні проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі за останні 2 доби загинули чотири українських військовослужбовців, однак за офіційними даними штабу ООС – один.

15 серпня депутат Дніпровської міськради Юлія Дмитрова повідомила про загибель жителя Дніпра Олексія Попко, який служив у 74 окремому розвідувальному батальйоні.

У ніч на 15 число від вогнепального осколкового поранення поблизу Золотого загинув Василь Євстегнєєв, командир відділення 72-ї окремої механізованої бригади з села Дорожинка (Кіровоградська область), пише Цензор.

14 серпня Глава Маневицької РДА Андрій Линдюк написав про загибель військовослужбовця Олександра Колбуна з с. Вовчицьк Чернівецькій області.

За непідтвердженою інформацією 14 серпня загинув службовець 72-ї окремої мехбригади Костянтин Гаврик з Токмака Запорізької області.

Раніше повідомлялося, що терористичні угруповання на Донбасі 13 раз порушили режим припинення вогню, обстрілюючи позиції українських військових з заборонених Мінськом. Під час виконання бойового завдання 10 серпня загинув військовослужбовець Нацгвардії України.