Скоро Трампа переплюне: Зеленській порекомендували менше сидіти у Facebook

ДУМКА 29, Липень 2019, 02:07 406
Скоро Трампа переплюне: Зеленській порекомендували менше сидіти у Facebook

Facebook дружини президента України Олени Зеленської може стати більш скандальним і знаменитим ніж у президента США Дональда Трампа, якщо вона не припинить вплутуватися в дискусії з приводу дій її чоловіка.

Про це у себе в блозі написала блогер Олена Монова, передає “Думка“.

“Вчора мені весь день було ніколи, у фейсбук ввалилася тільки пізно ввечері. А тут, куди не кину оком стомленим, все у волохатому пузі Богдана.

У зв’язку з тим, що стрьомне пузо не менш стрьомного еее… джентльмена це явно не те, що піднімає мені настрій в цей час доби, я вирішила не чекати, поки мене остаточно накриє естетичним оргазмом, і тихо відповзти в лопухи.

Хрін там.

В одному з пузопостів зачепилася оком за тред, де перша леді країни бадьоро відгавкується у відповідь на провокаційний коментар, в якому її зачепили. Ще раз: перша леді країни вплутується в срач у фейсбуці на чужій сторінці. Її поманили тегом, і вона слухняно туди пішла, хороша яка дівчинка.

Слава дядькові богу, вона написала всього лише один коментар. Далі вже не знаю, що там сталося, чи то імператор по пальцях булавою пи…..нув, щоб не писала більше, то Богдан вийшов з-за штори і докірливо сколихнувся черевом.

Якщо так піде і далі, Твіттер Трампа скоро вилиняє від заздрощів і померкне назавжди”, – написала вона.

Скоро Трампа переплюне: Зеленській порекомендували менше сидіти у Facebook

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у мережі зробили влучне зауваження і фотожабу з приводу пляжного фото президента Володимира Зеленського в Одесі, на якому він сидить разом зі своїми соратниками.