В мережі знайшли заміну Зеленському, який пішов на пляж, замість поїздки в зону ООС

ДУМКА 29, Липень 2019, 00:46 228
В мережі знайшли заміну Зеленському, який пішов на пляж, замість поїздки в зону ООС

У мережі зробили влучне зауваження і фотожабу з приводу пляжного фото президента Володимира Зеленського в Одесі, на якому він сидить разом зі своїми соратниками.

Колаж опубліковано на сторінці спільноти ” Баба і кіт» у Facebook.

«Так, може, нехай Волкер президентом буде?», — йдеться у підписі.

«Що ви напали на нашого гаранта? Він замучився за 2 місяці, все зробив, що обіцяв, а тепер може видихнути. А Волкер нехай попрацює — це його проблеми, а не Презедента. Наш гарант краще поїде на «Лігу сміху», — з сарказмом написав один з коментаторів.

В мережі знайшли заміну Зеленському, який пішов на пляж, замість поїздки в зону ООС

Нагадаємо, раніше у партії “Європейська солідарність” заявили, що рішення Львівського адміністративного суд про абсолютно безпідставний перерахунок голосів у 119-му виборчому окрузі – це зухвала спроба відібрати чесну і законну перемогу у воїна АТО, героя війни Михайла Бондаря на користь львівських олігархів, партнерів одного з лідерів проросійської партії Віктора Медведчука.

Опонент Михайла Бондаря Орест Кавецький є членом родини партнерів Медведчука і балотувався до Верховної Ради від партії “Слуга Народу”.

Про це йдеться в заяві партії “Європейська солідарність”.

Наголошуємо на тому, що ні в день голосування, ні пізніше не зафіксовано жодного акту про порушення виборчого процесу. Попри це, не маючи жодних правових підстав, львівський суд ухвалив рішення про перерахунок голосів.

“Європейська Солідарність” нагадує, що забезпечення проведення чесної та прозорої виборчої кампанії є одним із обов’язків новообраної влади, – так як це було забезпечено під час президентських виборів у 2014-му та 2019-му роках, а також під час парламентських виборів у 2014-му році.