“Слуга народу” хоче скасувати відповідальність за самогоноваріння

Володимир Маркопольский 3, Листопад 2019, 17:17 169

Народні депутати України від фракції “Слуга народу” зареєстрували проект закону 2371, яким пропонують скасувати правові норми, які передбачають відповідальність за самогоноваріння.

Про це йдеться на сайті ВРУ.

Так, 1 листопада одержано ВРУ та передано на розгляд керівництву законопроект № 2371 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо скасування правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння).

Ініціаторами законопроекту виступили 6 народних депутатів України від фракції “Слуга народу”. Текст проекту закону наразі відсутній.

Нагадємо, раніше повідомлялося, що один з найбільших виробників сигарет в Україні Компанія JTI Україна подала заяву до Державної фіскальну службу з повернення сплаченого акцизного податку на 350 млн гривень через наявну в законопроєкті №1049 норму про фіксовану маржу для продавців сигарет.

“Ми відкликаємо 350 млн грн сплаченого акцизу за прийняття Верховною Радою законопроєкту про встановлення фіксованої торгової маржі на сигарети”, – сказав директор з корпоративних питань і комунікацій JTI Україна Гінтаутас Діргела.

За його словами, у другій половині жовтня компанія знизила виробництво на 73% у порівнянні з планами.

Зокрема Дірлега додав, що у 2018 році компанія сплатила 8,35 млрд грн акцизного податку.