“Слуга народу” хоче скасувати відповідальність за самогоноваріння

ДУМКА 3, Листопад 2019, 17:17 241
“Слуга народу” хоче скасувати відповідальність за самогоноваріння

Народні депутати України від фракції “Слуга народу” зареєстрували проект закону 2371, яким пропонують скасувати правові норми, які передбачають відповідальність за самогоноваріння.

Про це йдеться на сайті ВРУ.

Так, 1 листопада одержано ВРУ та передано на розгляд керівництву законопроект № 2371 про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо скасування правової норми, яка передбачає відповідальність за самогоноваріння).

Ініціаторами законопроекту виступили 6 народних депутатів України від фракції “Слуга народу”. Текст проекту закону наразі відсутній.

Нагадємо, раніше повідомлялося, що один з найбільших виробників сигарет в Україні Компанія JTI Україна подала заяву до Державної фіскальну службу з повернення сплаченого акцизного податку на 350 млн гривень через наявну в законопроєкті №1049 норму про фіксовану маржу для продавців сигарет.

“Ми відкликаємо 350 млн грн сплаченого акцизу за прийняття Верховною Радою законопроєкту про встановлення фіксованої торгової маржі на сигарети”, – сказав директор з корпоративних питань і комунікацій JTI Україна Гінтаутас Діргела.

За його словами, у другій половині жовтня компанія знизила виробництво на 73% у порівнянні з планами.

Зокрема Дірлега додав, що у 2018 році компанія сплатила 8,35 млрд грн акцизного податку.