“Слуга народу” Ткаченко звинуватив СБУ в утисках свободи слова

ДУМКА 6, Лютий 2020, 01:48 279
“Слуга народу” Ткаченко звинуватив СБУ в утисках свободи слова

Голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко має намір скликати позачергове засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики у зв’язку з обшуками СБУ у журналістів телеканалу “1+1”.

“Те, що це очевидний наступ на можливість журналістів робити свою роботу, у мене сумнівів не викликає», — сказав Ткаченко.

“Очевидно, що це дуже небезпечний прецедент. Ми будемо скликати позачергове засідання Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, викликати правоохоронців, керівництво СБУ.

Для того, щоб вони пояснили – чому справа, в якій журналісти не брали ніякої участі, стала підставою для того, щоб обшук здійснювали в приміщенні журналістів і ще й вилучали їх засоби праці”, – прокоментував він ситуацію з обшуками..

Співробітники телеканалу повідомили, що в офісі 1 + 1 вилучили набагато менше, ніж вдома у журналістів.

“У Куксіна, у Данька відбувалися обшуки. У них вилучили особисті речі-лептопи, флешки, комп’ютери, Планшети (у Данька – ред.). Вони ще шукали Низовця, він у постанові суду, але він вже три роки не працює на телеканалі”, – розповіли журналісти.

Нагадаємо, що 5 лютого Служба безпеки України провела обшук у будівлі телеканалу”1+1″ на вул.Куренівській. Там заявили, що обшуки не пов’язані з діяльністю телеканалу.