“Слуга народу” звинуватила КВУ у роботі на “замовлення колишнього гаранта”

ДУМКА 23, Лютий 2020, 05:46 601
“Слуга народу” звинуватила КВУ у роботі на “замовлення колишнього гаранта”

Комітет виборців України проаналізував звіт “Слуги народу” за 2019 рік та дійшов висновку, що там є свідчення тінізації роботи партії.

У відповідь у “Слузі народу” припустили, що КВУ “скотився до виконання замовлень із кабінету колишнього гаранта”.

Про це написав у фейсбуці член Вищої ради партії та відповідальний за партійне будівництво народний депутат України Олександр Качура. Офіційна сторінка партії “Слуги народу” у фейсбуці також підтвердила слова Качури.

Політик здивований: мовляв, невже у КВУ вважають, що партія не є партією, “якщо в ній не працює прибиральниця і бухгалтер”. І далі депутат пояснив, у чому особливість партії “Слуга народу”:

“Партія починається не з офісу, і не з кавоварки, а з ідей і підтримки людей. Ми робили президентські вибори Зеленського (коли, до речі, КВУ працював проти нас) з будинку, в якому кімнати були перероблені під кабінети. Нам протистояли люди, в руках яких був апарат чиновників, водіїв, охоронців, бухгалтерів і прибиральниць. І вони програли”, – наголосив нардеп.

Також він наголосив, що партія не повинна юридично створювати осередки, але додав, що вони зареєстровані абсолютно в усіх областях.

“Ми не здивовані черговим “аналізом” Комітету виборців. Ми не виключаємо, що це може бути черговим замовленням людей, які втратили владу і за будь-яку ціну хочуть повернути собі країну, яку багато років вважали своїм бізнесом”, – підсумував Олександр Качура.

Нагадаємо, раніше у Комітеті виборців України заявили, що в партії «Слуга народу» «немає жодного офіційного працівника і «живого» осередку».