Свіжий рейтинг партій: “ЄС” стрімко зростає, “Батьківщина” може не потрапити в Раду

ДУМКА 3, Липень 2019, 02:38 6354
Свіжий рейтинг партій: “ЄС” стрімко зростає, “Батьківщина” може не потрапити в Раду

Протягом останніх тижнів рейтинг партії “Європейська солідарність” зростає швидше за інших. Політсила наблизилася до другого місця, на якому йде “Опозиційна платформа – “За життя”.

Про це свідчать свіжі дані опитування, проведеного новинами “Сегодня” спільно з міжнародною компанією Edison Research напередодні позачергових виборів до Верховної Ради 21 липня.

За підсумками опитування з 26 по 30 червня показник “ЄС” за два тижні виріс на 4% і досяг 10,8%. Від опозиційної сили партію Петра Порошенка відокремлює лише 0,4%.

“Слуга народу” продовжує утримувати лідерство, маючи 44,1% підтримки, що на 0,9% менше в порівнянні з даними за 10-16 червня.

Політсила Святослава Вакарчука “Голос” раптово втратила 2%, і розташувався на четвертій сходинці з показником 7,5%.

Замикає п’ятірку лідерів” Батьківщина ” Юлії Тимошенко з 4,2%, опинившись на межі проходу в Раду через втрачені 1,3%.

Раніше волонтер і активіст Роман Синіцин заявив про те, що якщо рішення про допуск до виборів соратника Януковича Андрія Клюєва і російського пропагандиста Шарія не буде скасовано, то почнуться силові акції.

Синіцин зазначив: “сьогодні на акцію за пару годин зібралося більше тисячі осіб. Тому що люди не будуть терпіти ганьбу. Шарій і Клюєв-ватна нечисть, яка втекла з країни – не може балотуватися і не балотуватиметься в Раду.

Сьогодні протест був мирний. Постояли, поговорили, покричали, спалили.

Якщо за два дні ЦВК і ВСУ не розберуться, хто з них більше налажав і не скасують рішення про реєстрацію цих двох покидьків – ми залишаємо за собою право від мирного протесту перейти до не мирного.

Також звертаємося до Володимира Зеленського, президента і гаранта Конституції. У таких ситуаціях ви повинні говорити швидше, ніж люди, а не мовчати і ховатися. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антимайданівців-втікачів всупереч закону і Конституції, то ми прийдемо до вас.