Сивохо анонсував Нацплатформу примирення, незважаючи на “обридлу політику войовничої меншості”

Володимир Маркопольский 30, Жовтень 2019, 19:19 1269
Сивохо анонсував Нацплатформу примирення, незважаючи на “обридлу політику войовничої меншості”

Сергій Сивохо – з 21 жовтня радник секретаря РНБО з питань реінтеграції і відновлення окупованих територій Донбасу – анонсував створення Національної платформи примирення та єдності. Мовляв, мета такого кроку – “пошук діалогу на шляху до миру”.

29 жовтня почалося розведення сил Як розводить війська біля Золотого Україна та окупанти: відео, фото в Золотому. Про це нагадав Сергій Сивохо під час виступу 30 жовтня на Форумі єдності в Маріуполі. За його словами, розведення – “це маленький крок, але в правильному напрямку”.Про це повідомив Інтерфакс-Україна.

Зауважимо, що при цьому Сивохо категорично наголосив, що “більшість українців хочуть саме цього, але войовнича меншість продовжує диктувати стару обридлу політику”.

“Ось чому ми вже працюємо над створенням Національної платформи примирення і єдності”, – підсумував політик. І додав, що метою її створення є “об’єднання всіх розсудливих сил України для пошуку діалогу на шляху до миру”.

“Мир неминучий. А значить, сильній та незалежній Україні – бути”, – переконаний Сивохо.

Також Сергій Сивохо говорив і про тих, хто критикує Президента України Володимира Зеленського за “недостатню жорсткість і категоричність”.

Політик наголосив, що Зеленський – “президент миру й діалогу”, однак “краще не випробовувати ступінь терпіння президента”.

“Поставити всіх на місце “сильною рукою” – це найпростіший шлях. Найскладніше – налаштувати серця й голови всіх українців на єдину хвилю заради єдності нашої країни”, – зауважив Сивохо.На його думку, для повноцінного повернення Донбасу до складу України необхідно навчитися “розуміти, прощати й просити пробачення”.