“Так було, є і буде”: у “Кварталі 95” прокоментували скандальний номер про підпал будинку Гонтаревої

Володимир Маркопольский 21, Жовтень 2019, 13:38 774
“Так було, є і буде”: у “Кварталі 95” прокоментували скандальний номер про підпал будинку Гонтаревої

У студії “Квартал 95” прокоментували скандальний виступ з приводу пожежі у будинку ексглави Національного банку України Валерії Гонтаервой разом з Національним хором імені Верьовки.

У студії заявили, що “95 квартал” – це гостра політична сатира, так було, є і буде. “Навіть, якщо це не подобається деяким політикам”.

“Майже кожен новий випуск “Вечірнього Кварталу” стає резонансним, бо ми жартуємо на ті теми, які хвилюють суспільство. “Квартал” – це гостра політична сатира, так було, є і буде. Навіть якщо це не подобається деяким політикам. Саме політики, їхні дії і наслідки їхніх дій, які відчувають мільйони українців, дають нам привід для сатири. Ми вдячні хору імені Верьовки та нам шкода, що заслужений колектив незаслужено піддається інформаційній атаці. Колектив не брав участі в написанні матеріалу, тому, будь ласка, поважайте його”, – зазначили в студії “Квартал 95”.“Квартал” також звернувся до міністра культури, молоді і спорту Володимира Бородянського.

“Пане Володимире, дякуємо вам за вашу реакцію. Ми запрошуємо вас на наступну зйомку “Вечірнього Кварталу”, щоб одразу після концерту ви сказали, за що вам соромно, а за що ні”, – йдеться в заяві.

Студія також звернулася до міністра економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова.

“Бажаємо вам успіхів, економічного стрибка і побільше інвесторів. Але, якщо щось піде не так, можете сміливо звинувачувати нас. Погодьтеся, з точку зору економіки, дуже обґрунтованими будуть звучати такі тези, як: “Через жарт коміків “Вечірнього Кварталу” гривня впала у п’ять разів”, “Зовнішній борг України зростає в тій самій пропорції, в якій зростає обличчя Євгена Кошового””, – зазначили в “Кварталі”.“Наш гумор – наша головна зброя. І поки наша зброя гостра і різка, ми будемо з гордістю займатися своєю справою”, – додали там.

Раніше міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський вибачився перед Гонтаревою за Національний заслужений академічний український народний хор України імені Григорія Верьовки, а міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов зазначив, що виступ 95-ого кварталу та хору ім.Верьовки з номером «Горіла хата» про пожежу у Гонтаревої є негативним сигналом для зовнішніх інвесторів.

Пізніше гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки Зеновій Корінець заявив про необхідність вибачитись перед ексглавою НБУ Валерією Гонтаревою за участь у номері студії “Кварталу 95” про підпал її будинку.

“Квартал акуратно попросив мене, в нас така програма, ми стібаємось над президентами, над колишньою і теперішньою владою. Я ухвалив не дуже моральне рішення. Я маю особисто вибачитись перед Валерією Олексіївною”, – заявив Корінець.

За його словами, він в якійсь мірі піддався на вмовляння і погодився на участь хору імені Верьовки у скандальному номері, який вже викликав неабиякий шквал критики й насміхань у соцмережах.