Трамп назвав Україну “стіною між ЄС і Росією”

ДУМКА 3, Жовтень 2019, 02:47 340
Трамп назвав Україну “стіною між ЄС і Росією”

В Україні до нього (Зеленського – Ред.) була колосальна корупція, більше ніж у будь якій іншій країні світу.

Про це заявив президент США Дональд Трамп, відповідаючи на запитання журналістів про блокування військової допомоги Україні.

“Фактично вона вважалася однією з найбільш корумпованих країн у світі. Мені не хотілося давати гроші країні, яка настільки корумпована”, — пояснив президент.

Крім того, додав він, Україна “розташована набагато ближче до країн Європи, ніж до США”, тому вони і повинні в першу чергу надавати допомогу Києву. “Вона (Україна-Ред.) як стіна між Росією і Європою, як велика, широка, красива стіна”, – сказав Трамп.

Нагадаємо, раніше політолог Віктор Небоженко заявив, що реалізація “формули Штайнмаєра» – це “помста” Франції та Німеччини президенту Зеленському за його слова в телефонній розмові з американським президентом Трампом.

За його словами, «формула Штайнмаєра» — це дотепна дипломатична спроба європейських країн і Росії нав’язати Україні Донбас на умовах Кремля.

“Технічна імплементація цієї формули, з різних причин, нездійсненна, ні з боку України, ні з боку Росії. І Німеччина і Франція це прекрасно знають”, – зазначив експерт.

На його думку, підписавши «формулу Штайнмаера» Кучма різко звузив свободу маневру України в переговорному дипломатичному процесі про українську долю Донбасу.

«Колишній президент Кучма, скориставшись недосвідченістю Зеленського, хвацько підписав разом з представниками сепаратистів Донбасу незрозумілий документ. Дії і статус Кучми незрозумілі і небезпечні для нашої країни. Він поїде на свою Сардинію, а нам розгребати його вчинки», — констатував Він.