ЄС змусив Україну реалізовувати “формулу Штайнмайєра” через слова Зеленського про Меркель і Макрона

ДУМКА 2, Жовтень 2019, 23:24 300
ЄС змусив Україну реалізовувати “формулу Штайнмайєра” через слова Зеленського про Меркель і Макрона

Реалізація “формули Штайнмаєра» – це “помста” Франції та Німеччини президенту Зеленському за його слова в телефонній розмові з американським президентом Трампом.

Про це заявив політолог Віктор Небоженко на своїй сторінці у «Фейсбуці».

За його словами, «формула Штайнмаєра» — це дотепна дипломатична спроба європейських країн і Росії нав’язати Україні Донбас на умовах Кремля.

“Технічна імплементація цієї формули, з різних причин, нездійсненна, ні з боку України, ні з боку Росії. І Німеччина і Франція це прекрасно знають”, – зазначив експерт.

На його думку, підписавши «формулу Штайнмаера» Кучма різко звузив свободу маневру України в переговорному дипломатичному процесі про українську долю Донбасу.

«Колишній президент Кучма, скориставшись недосвідченістю Зеленського, хвацько підписав разом з представниками сепаратистів Донбасу незрозумілий документ. Дії і статус Кучми незрозумілі і небезпечні для нашої країни. Він поїде на свою Сардинію, а нам розгребати його вчинки», — констатував Він.

Експерт вважає, що підписана Кучмою “формула Штайнмаєра” – бомба уповільненої дії. І президент Зеленський, якщо буде і далі наполягати на її безпеці і неминучості для України, може готуватися до дострокових президентських виборів.

Нагадаємо, раніше співголова фракції політичної партії “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко, коментуючи виступ на брифінгу Президента Володимира Зеленського про підсумки засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську у вівторок заявила, що у попередні роки Україні вдавалося не потрапити в пастку Кремля, однак тепер нас туди затягують.