Троє українських чиновників вирішили “неофіційно” відвідати окупований Луганськ. ВІДЕО

ДУМКА 10, Вересень 2019, 00:20 1619
Троє українських чиновників вирішили “неофіційно” відвідати окупований Луганськ. ВІДЕО

Троє переселенців з Луганська заявили про свій намір відвідати через п’ять років рідне місто, який сьогодні знаходиться під контролем угруповання «ЛНР».

Директор регіональної дирекції телекомпанії «UA:Донбас» Андрій Шаповалов, директор департаменту масових комунікацій Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (ЛОВГА) Денис Денищенко та начальник управління ЛОДА Антон Волохов знялися в невеликому відеоролику під назвою «Ми йдемо в Луганськ».

Шаповалов заявив «Східному проекту», що вони планують вирушити в Луганськ не в якості офіційних осіб.

«Це просто ініціатива трьох звичайних хлопців, які виросли в одному дворі», – сказав Шаповалов.

Добиратися до Луганська планують через міст у Станиці Луганській. Про можливий контакт з представниками угруповання ” ЛНР “Андрій Шаповалов сказав:” Ми б цього не хотіли”. Він зазначив, що розуміє небезпеку такої поїздки з-за їх посад.

Денис Денищенко каже, що вони сподіваються більше на широке висвітлення їх походу.

«У нас є план. Ми завтра напишемо звернення на адресу ОБСЄ, ООН про наш намір і закличемо забезпечити дотримання прав людини. Також ми розраховуємо на те, що ця подія буде широко висвітлюватися в ЗМІ. І ще на те, що ми будемо не одні-з нами збираються йти й інші люди, які не були в Луганську 5 років”, – сказав Денищенко.

Приєднатися до походу, за його словами, готові представники низки громадських організацій. Денищенко сподівається, що це стане початком діалогу між простими людьми по обидві сторони Сіверського Дінця. Назва ініціативи поки обговорюється, один з варіантів – «Міст».

«Ми плануємо поїхати покласти квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку, до Богородиці (пам’ятний знак 2000-річчя Різдва Христового в центрі Луганська, – ред.), подивитися на свої будинки, пройтися по пам’ятних місцях. Це буде тільки початок, але з чогось потрібно починати»,-говорить Денис Денищенко.

#иду_в_луганск#день_города224

Опубліковано Антоном Волоховим Понеділок, 9 вересня 2019 р.