Труба екстрено зібрав “корупційні збори”, щоб догодити Зеленському

ДУМКА 11, Вересень 2019, 03:12 307
Труба екстрено зібрав “корупційні збори”, щоб догодити Зеленському

У мережі з’явилася інформація про те, що директору Державного бюро розслідувань Роману Трубі повинні привезти  так звані корупційні збори з митниці за серпень.

Про це повідомив український журналіст Євген Плінський на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Термінова новина з корупційного підрозділу ДБР. Кажуть що сьогодні з Одеси в Київ для Романа Труби повезли корупційні збори з митниці за минулий місяць. Повинні були пізніше, але в Офісі Президента їм дуже незадоволені. Тому ставленик Пашинського зажадав кеш раніше. Раптом знімуть.

Зараз готую матеріал про те як ДБР “збирає” на митниці. З іменами і ставками. Кажуть вони ще ті вимагачі”, – написав Плінський.

Труба екстрено зібрав “корупційні збори”, щоб догодити Зеленському

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генпрокурор Руслан Рябошапка заявив, що депутатську недоторканність з п’ятого президента України Петра Порошенка необхідно зняти до 1 січня 2020 року.

Рябошапка пояснив, що наявність депутатської недоторканності заважає притягнути Порошенка до кримінальної відповідальності.

Генпрокурор планує найближчим часом подати до Верховної Ради постанови про зняття депутатського “імунітету” з кількох народних депутатів, в тому числі і з Порошенком.